Cennik biura rachunkowego w Koninie

Poniżej przedstawiamy ceny netto wybranych usług księgowych, tzn. prowadzenia Ksiąg Handlowych, Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów oraz Ewidencji Ryczałtu jak i prowadzenia spraw kadrowo-płacowych. Poza wymienionymi usługami Biuro Rachunkowe PROTAX oferuje szereg innych usług, których wycena odbywa się w drodze indywidualnych ustaleń z klientem.

  • Ryczałt – od 130 zł
  • Księga przychodów i rozchodów – od 160 zł
  • Rejestry VAT – od 50 zł
  • Księgi rachunkowe spółek – od 400 zł
  • Obsługa kadrowo-płacowa – od 25 zł od osob
  • Rozliczanie roczne osób nieprowadzących działalności – 50 zł

UWAGA: Wszystkie ceny są cenami netto.

Przedstawiony powyżej cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Służy on jedynie do wyliczenia szacunkowych kosztów współpracy z Biurem Rachunkowym PROTAX s.c. 

Biuro rachunkowe PROTAX mieszczące się w Koninie to miejsce, gdzie każdy może uzyskać profesjonalną obsługę księgowo-podatkową i księgowo-płacową. Na co dzień współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi specjalizującymi się w różnych dziedzinach biznesowych. Właśnie dlatego tak istotna jest dla nas wszechstronna znajomość prawa. Pracują u nas wyłącznie najlepsi specjaliści z prawa finansowego oraz rachunkowości, dbający o zabezpieczenie interesów klientów. W ofercie znajduje się pełen zakres usług księgowych zwierający m.in. konsultacje podatkowe, rozliczenia PIT, obsługę ZUS, przygotowywanie dokumentacji, w tym umów pracowniczych. 

Ponadto pomagamy w wyborze optymalnej formy opodatkowania, a także przy zakładaniu działalności gospodarczej. Dzięki nam możesz sprawniej i szybciej założyć firmę oraz wybrać wygodne formy rozliczeń podatkowych. Co więcej przygotowujemy również wnioski o dofinansowanie przedsiębiorstwa czy szczegółowy biznes plan. Sięgnięcie po usługi biura rachunkowego to zdecydowanie korzystne rozwiązania dla przedsiębiorców, ale i osób prywatnych, zwłaszcza że nasz cennik jest niezwykle przystępny. Konin to miasto, gdzie mieści się nasza siedziba, zapraszamy jednak również do kontaktu za pośrednictwem strony internetowej. 

Jeżeli usługa, która Cię interesuje nie znajduje się w poniższym cenniku, prosimy o kontakt. Niektóre zlecenia wyceniamy indywidualnie, dlatego z pewnością przedstawimy ofertę godną uwagi i jednocześnie niezwykle atrakcyjną. Serdecznie zapraszamy do współpracy.