O nas

PROTAX S.C. nie jest tylko biurem rachunkowym, które wyliczy Twoje podatki i ZUS-y. To przede wszystkim projekt, który wspiera Twoje cele, eliminuje zagrożenia oraz daje Ci możliwość wykorzystania szans na rozwój by uzyskać jak najlepszy wynik Twojej firmy.

Biuro rachunkowe PROTAX s.c. zapewnia profesjonalną obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych, o różnym profilu działalności i formie prawnej.

Oferujemy:

  1. Pełen zakres usług księgowych;
  2. Konsultacje podatkowe;
  3. Pomoc w wyborze optymalnej formy opodatkowania;
  4. Pomoc przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej;
  5. Przygotowujemy także wnioski o dofinansowanie wraz z biznes planem dbając o maksymalizację Państwa szans na ich pozyskanie.

Dla nas najważniejszy jest klient, to my jesteśmy dla klienta a nie odwrotnie. Dlatego dużo czasu poświęcamy na rozwój naszych usług. Ciągle udoskonalamy naszą ofertę, żeby sprostać Państwa wymaganiom i dążymy do doskonałości we wszystkim co robimy. Staramy się by jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie dzięki zdobytemu doświadczeniu, korzystaniu z technologii, ciągłemu rozwijaniu i pogłębianiu wiedzy oraz reagowaniu na potrzeby naszych klientów.

Nasz zespół posiada dużą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w kontaktach z urzędami i instytucjami państwowymi. Pozwala nam ono w sposób profesjonalny reprezentować naszych klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych. W celu zapewnienia kompleksowości świadczonych usług współpracujemy ze szkoleniowcem BHP i PPOŻ, prawnikiem, notariuszem oraz doradcą kredytowym.

 
 
page1_img1